7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Dailės anonsai

Vilniaus rotušės inf.

Vilniaus rotušė pristato virtualų turą po Viktoro Paukštelio tapybos parodą „Ornitologo sapnas“

Kadangi šiuo metu gyvename karantino sąlygomis, tikime, kad tai bus puiki proga žmonėms, nespėjusiems aplankyti parodos, tai padaryti virtualiai, o kas spėjo – prisiminti tai, kas patiko.

Parodoje Viktoras Paukštelis pristato naujausių savo tapybos darbų kolekciją, kurios pagrindinis motyvas – paukštis. Kaip sako pats dailininkas „Kūrybinio proceso metu stebiu paukščius skirtingose situacijose, būsenose ir būviuose.

Mo inf.

MO muziejus pristato naujieną – virtualų turą po parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“

MO muziejus, reaguodamas į šiuo metu Lietuvoje paskelbtą karantiną, pristato dar vieną naujieną – virtualų turą po lankomiausią meno parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Puiki proga tiems, kas nespėjo aplankyti parodos tai padaryti virtualiai, o kas spėjo – prisiminti tai, kas patiko. Ši naujiena papildo jau nuo kovo 13 dienos muziejaus plėtojamą rubriką #menasnaMO.

R. Šeškaičio nuotr.
R. Šeškaičio nuotr.
NDG inf.

Nacionalinė dailės galerija uždaroma

Dėl koronaviruso prevencijos nuo kovo 13 iki kovo 27 d. Nacionalinė dailės galerija uždaroma lankytojams. Visi šiomis dienomis turėję vykti renginiai yra atšaukiami arba perkeliami į vėlesnį laiką.

 

Galerijos administracija dirba, kilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu info@ndg.lt arba į NDG administracijos darbuotojus tinklapyje www.ndg.lt nurodytais el. pašto adresais.

 

Kai prevencinės priemonės bus nebeaktualios, NDG lankytojai vėl galės apžiūrėti jau atidarytą Lino Katino parodą, naują parodą-instaliaciją, sukurtą menininkės Rūtos Junevičiūtės ir atnaujintą nuolatinę ekspoziciją.

NDG nuotr.
NDG nuotr.

VDA galerija „Artifex“ atšaukia Onos Grigaitės parodą

Mieli VDA galerijos „Artifex“ lankytojai, pranešame, kad vykdydami Vilniaus dailės akademijos rektorės įsakymą ir Vilniaus miesto savivaldybės nurodymus apgailestaudami ATŠAUKIAME Onos Grigaitės parodą, kuri turėjo būti atidaryta kovo 17 d. Paroda bus perkelta ir pristatyta kitu metu - sekite mūsų naujienas.
Galerija nuo kovo 14 d. NEDIRBS iki tol, kol nebus pranešta kitaip. Būkime sveiki!

VGŽM inf.

Nuo kovo 13 d. laikinai uždaromas Vilniaus Gaono žydų muziejus

Brangūs muziejaus bičiuliai,
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu pranešame, kad nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. (imtinai) Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus ekspoziciniai padaliniai bus uždaryti.
Šiomis dienomis turėję vykti renginiai, ekskursijos, edukacijos ir kitos veiklos pasikeitus situacijai ir esant galimybei bus surengtos vėliau.
Saugokime save ir savo artimuosius.

 

 

VGŽM nuotr.
VGŽM nuotr.
Mo inf.

MO muziejus nuo kovo 13 d. nedirba ir lankytojams siūlo specialią naujieną – #menasnaMO

MO muziejus, reaguodamas į Vilniaus miesto savivaldybės ir Vyriausybės sprendimus, nuo kovo 13 d. nedirba. Atšaukiamos kovo mėn. muziejuje vykstančios parodos ir renginiai.
 
Norintiems gero ir prasmingo turinio pristatoma speciali rubrika – #menasnaMO. Joje 90-ųjų parodos video dokumentacijos, parodos „Mekas mirksi geriau“ kūriniai su pristatymais, įdomiausius MO kolekcijos kūrėjus pristatanti „paMOka".
 

Mo nuotr.
Mo nuotr.
NMKČDM inf.

Antano Sutkaus fotografijų paroda „Sveikinimai iš XX amžiaus“

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12, Kaune) kovo 20 d. atidaroma Antano Sutkaus fotografijų paroda „Sveikinimai iš XX amžiaus“.
„Sveikinimai iš XX amžiaus“ – tokiu įrašu savo albumus mėgsta pasirašinėti vienas ryškiausių ir svarbiausių Lietuvos fotografų Antanas Sutkus (g. 1939).

Antanas Sutkus, Šulinys. 1959 m.
Antanas Sutkus, Šulinys. 1959 m.

Onos Grigaitės paroda „Saulėlydis“

2020 03 17 – 04 04
Parodos atidarymas kovo 17 d. 18 val. VDA galerijoje „Artifex“ (Gaono g. 1, Vilnius)

Saulėlydis. Tas žodis dažniausiai sužadina saldžius vaizdinius. Šilti paskutiniai saulės spinduliai tirpsta tarsi geras saldainis burnoje. Laukiame paskutinio spindulio, kaip viltingo rytojaus pažado. O kas, jei rytojus nebus toks viltingas, jei saulėlydis – tik praradimas, baigtis? Saldainis krenta iš burnos.

The Room inf.

Birutės Stulgaitės paroda „Erdvės kontūrai“

Piešiniai
2020 03 18 – 2020 05 16

The Room galerija
Polocko g. 17, Vilnius
Atidarymas kovo 18 d. 18 val.

VDA inf.

Pauliaus Juškos tapybos darbų paroda „Dėl savos eilės“

VDA galerijoje Akademija (pilies g. 44, Vilnius. Darbo laikas I – VI, 12-18 val.)
Paroda veikia iki kovo 21 dienos

Mano paveikslai - paskirų tikrovės fragmentų samplaikos, o jų pagrindinis veikėjas yra žmogus. Beveik visada tai realus asmuo, kurį nors šiek tiek pažįstu, ar bent esu kur nors matęs, kuris man įdomus charakteriu ir kūno formomis. Domiuosi daugiausia išore, galvoju, ką ji kalba, kuo ją galima papildyti.

Paulius Juška, Nuo stalo! Belšazaro puotos motyvais. 2015 m.
Paulius Juška, Nuo stalo! Belšazaro puotos motyvais. 2015 m.
  PUSLAPIS IŠ 204  >>> Archyvas