7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

SAVAITĖS FILMAI

Birželio 29 - Liepos 6 d. | ARCHYVAS
„Dėl visko kalta meilė“
„Dėl visko kalta meilė“
Žvaigždučių: 2

Dėl visko kalta meilė

Sėkmingas verslininkas Žoslynas (filmo režisierius Franckas Dubosc’as) yra mergišius ir melagis. Kad suviliotų žavią moterį, jis apsimeta esąs neįgalus, tačiau vieną dieną sužino, kad mylimoji turi neįgalią seserį. Filme taip pat vaidina Elsa Zylberstein, Alexandra Lamy, Gerard’as Darmonas, Claude’as Brasseuras (Prancūzija, 2018). (Vilnius, Panevėžys)

„Iš meilės Pablui“
„Iš meilės Pablui“
Žvaigždučių: 2

Iš meilės Pablui

Biografinis Fernando Leono de Aranoa filmas pasakoja apie Pablo Escobarą – narkotikų kartelio vadeivą ir turtingiausią visų laikų nusikaltėlį, vadintą kokaino imperatoriumi. 9-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje jis pavertė Kolumbiją klestinčios prievartos šalimi. Tačiau ambicinga Kolumbijos televizijos žurnalistė Virginia Vallejo nusprendė susipažinti su Escobaru. Žurnalistė nusikaltėlį sužavėjo, nors netrukus savo akimis pamatė juodąją šio žmogaus pusę – ryšius su Kolumbijos revoliucionieriais, kokaino pramonės užkulisius ir narkoterorizmo siaubą. Vis dėlto juos abu kažkas siejo ir neleido skirtis. Pagrindinius personažus suvaidino Javieras Bardemas ir Penelope Cruz (Ispanija, Bulgarija, 2017). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys)

„Knygų klubas“
„Knygų klubas“
Žvaigždučių: 3

Knygų klubas

Keturios draugės kartą per mėnesį susitinka savo malonumui susikurtame knygų klube. Jos daug gyvenime matė, daug perskaitė ir patyrė, bet „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, pasirodo, gali įkvėpti ir jas. Iš pradžių draugės, nors ir nedrąsiai, leidžiasi užkariaujamos Kristiano Grėjaus geismų. Žinia, gyvenimas trumpas, todėl ponios nusprendžia negaišti laiko ir atrasti naujus meilės veidus. Žinoma, ne kiekvienas kelnėtas padaras yra Grėjus, bet kartais ir tokiam reikia suteikti šansą.... Billo Holdermano komedijoje vaidina Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Mary Steenburgen ir, nepaisant abejotinos filmo kūrėjų prielaidos, kad grafomanija gali būti tokia paveiki, skleidžia tikrą anų laikų žvaigždžių šviesą. (JAV, 2018). (Vilnius)

„Kol dar neatėjo audra“
„Kol dar neatėjo audra“
Žvaigždučių: 3

Kol dar neatėjo audra

JAV kurto islandų režisieriaus Baltasaro Kormankuro filmo veikėjai – vienas kitą įsimylėję jaunuoliai Tamė (Shailene Woodley) ir Ričardas (Sam Claflin). Jie leidžiasi į kelionę jachta Ramiuoju vandenynu iš Taičio į Kaliforniją. Įsimylėjėliai nenutuokia, kad plaukia tiesiai į vieną galingiausių uraganų istorijoje. Kai iš jachtos neliks beveik nieko, o sunkiai sužeistas Ričardas nebegalės buriuoti, Tamė turės rasti jėgų, kad perplauktų vandenyną ir išgelbėtų mylimąjį (JAV, 2018). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys)

„Nuotrauka atminčiai“
„Nuotrauka atminčiai“
Žvaigždučių: 2

Nuotrauka atminčiai

Netikėta avarija priverčia jaunų žmonių kompaniją pasukti į seną namą, kur tarp daugybės siaubą žadinančių fotografijų jie randa ir savo sudaužyto automobilio nuotrauką, o viename kambaryje ir seną fotoaparatą. Taip jie įtraukiami į kruviną mirčių ratą. Ar fotoaparatas žudo? Antono Zenkovičiaus filme vaidina Irina Temičeva, Stepanas Jurpalovas, Anastasija Ukolova, Garikas Petrosianas, Sanžaras Madi, Jegoras Charlamovas (Rusija, 2018). (Vilnius)

„Oušeno 8“
„Oušeno 8“
Žvaigždučių: 3

Oušeno 8

Gary Rosso filmo išeities taškas paprastas: Debė Oušen (Sandra Bullock) su draugėmis rengiasi brangenybių vagystei kasmetiniame mados renginyje „Gala Met“, kuris vyksta Niujorko Metropoliteno meno muziejuje. Tikslas – pavogti šimtus milijonų kainuojantį briliantų vėrinį. Debė apiplėšimą planavo penkerius metus, aštuonis mėnesius ir dvylika dienų. Kad sumanymą įgyvendintų, jai reikia geriausių savo srities specialisčių. Tai priklausys nuo Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Rihannos, Helenos Bonham Carter, Awkwafinos suvaidintų veikėjų, kurios turės išnešti briliantus visiems matant (JAV, 2018). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys)

„Šakalai“
„Šakalai“
Žvaigždučių: 3

Šakalai

Šeima pasamdo okultinių mokslų specialistą, kad šis ištrauktų jų sūnų iš pavojingos sektos, propaguojančios prievartą. Tačiau galiausiai visi atsiduria uždaryti name miško gelmėje, apsupti negailestingų sektos narių, nusprendusių susigrąžinti dingusį draugą. Kevino Greuterto siaubo filme pagrindinius vaidmenis sukūrė Stephenas Dorffas, Deborah Kara Unger, Jonathonas Schaechas, Nickas Roux, Alyssa Julya Smith, Jasonas Scottas Jenkinsas (JAV, 2017). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys)

„Su meile, Saimonas“
„Su meile, Saimonas“
Žvaigždučių: 3

Su meile, Saimonas

Nepretenzinga romantinė komedija paaugliams, kurios herojus – paprastas vaikinas. Toks kaip visi. Tačiau jis turi paslaptį: Saimonas (Nick Robinson) yra gėjus. Suvokęs, kad tapo šantažuotojo auka, Saimonas turi dorotis su naujomis problemomis. Pagal Becky Albertalli bestselerį Grego Berlanti sukurtas filmas su humoru pasakoja apie brendimą. Kūrėjai kviečia pakeisti požiūrį, todėl neatsitiktinai rodo tėvų reakciją, kai jų vaikai pareiškia, kad yra heteroseksualūs. Taip pat vaidina Katherine Langford, Talitha Eliana Bateman, Jennifer Garner, Josh Duhamel (JAV, 2018). (Vilnius)

6 žvaigždutės – šedevras
5 žvaigždutės – pasižiūrėti būtina
4 žvaigždutės – geras filmas
3 žvaigždutės – būna ir geriau
2 žvaigždutės – jei turite daug laiko
1 žvaigždutės – niekalas