7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

SAVAITĖS FILMAI

Birželio 25 - Liepos 2 d. | ARCHYVAS
„Įtakingiausias Amerikos gangsteris“
„Įtakingiausias Amerikos gangsteris“
Žvaigždučių: 3

Įtakingiausias Amerikos gangsteris

Meyeris Lansky – amerikiečių mafijos legenda ir Las Vegaso įkūrėjas – tapo ne vieno filmo veikėju. Lansky buvo labai įtakingas, su juo skaitėsi profsąjungos ir net Alas Capone. Kas tik nesvajojo prakalbinti šį „žmogžudysčių korporacijos“ vadeivą? Filmas perkelia į 8-ąjį dešimtmetį, kai Lansky norėjo emigruoti į Izraelį, bet negavo JAV leidimo. Išvykęs į Majamį, Lansky pakviečia jauną žurnalistą Davidą Stone’ą, kad šis užrašytų jo prisiminimus. FTB nori pasinaudoti žurnalistu, kad šis atskleistų, kur gangsteris paslėpė savo milijonus. Eytano Rockaway’aus biografiniame filme gangsterį suvaidino Harvey Keitelis. Jo partneriai – Minka Kelly, Anna Sophia Robb, Samas Worthingtonas, Jackie Cruz. (JAV, 2021)

„Ledo kelias“
„Ledo kelias“
Žvaigždučių: 3

Ledo kelias

Prie ledo kelių įpratęs sunkvežimio vairuotojas Maikas tampa gelbėjimo misijos dalyviu. Kad išgelbėtų Kanados šiaurėje, deimantų šachtoje, įstrigusius kalnakasius, sunkvežimių kolona turi važiuoti tirpstančiu vandenyno ledu. Bet koks sustojimas ar spartesnis greitis reiškia mirtį. Pagrindinį vaidmenį Jonathano Hensleigh filme sukūrė Liamas Neesonas. (JAV, Kanada, 2021)

„Valdininko prakeiksmas“
„Valdininko prakeiksmas“
Žvaigždučių: 2

Valdininko prakeiksmas

Nuskriausta senutė prakeikia valdininką, kad jis negalėtų imti kyšių. Prakeiksmas išsipildo – dabar nedori pinigai jo rankose tiesiog sudega. Ir tai vyksta didžiausio valdininko gyvenime kyšio išvakarėse. Jis turi tris dienas, kad išsigelbėtų nuo prakeiksmo. Sariko Andreasyano komedijoje vaidina Maksimas Legaškinas, Jelizaveta Arzamasova, Vladimiras Syčiovas, Liubov Tolkalina, Olga Volkova, Ivanas Kokorinas. (Rusija, 2021)

„Žozė, tigras ir žuvis“
„Žozė, tigras ir žuvis“
Žvaigždučių: 4

Žozė, tigras ir žuvis

Kôtarô Tamuros animacinio filmo herojė Kumiko mieliau save vadina Žozė (Françoise Sagan romano „Nuostabūs debesys“ herojės garbei) ir dievina literatūrą bei dailę. Neįgaliojo vežimėliu judanti mergina įkalinta tarp keturių namų sienų, o jos kasdienybė – niūri ir monotoniška. Žozė gyvenimas netikėtai apsiverčia pasirodžius studentui Tsuneo: vaikinui atvėrusi širdį mergina patiria kitokio gyvenimo skonį, išbando tai, apie ką svajojo, ir suvokia, kad gyvenimas – tai įspūdinga kelionė. (Japonija, 2020)

6 žvaigždutės – šedevras
5 žvaigždutės – pasižiūrėti būtina
4 žvaigždutės – geras filmas
3 žvaigždutės – būna ir geriau
2 žvaigždutės – jei turite daug laiko
1 žvaigždutės – niekalas