7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Kultūra vaikams

LNOBT inf.

Operos „Alisa stebuklų šalyje“ kostiumai: nuo veidrodinio Triušio iki paslaptingo Katino

Paskutinėmis savaitėmis iki premjeros teatro siuvykla zuja kaip bičių avilys. Rugsėjo 25, 26 ir spalio 2 dienomis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre numatoma visai šeimai skirtos operos premjera: į pasimatymą su naujų scenos reginių išsiilgusiais vaikais žengs opera „Alisa stebuklų šalyje“. Spektaklio kostiumų dailininkė Marta Vosyliūtė daugelį raštų operos personažų rūbams sukūrė pati.

Operos „Alisa stebuklų šalyje“ repeticija. A. Skulskytės nuotr.
Operos „Alisa stebuklų šalyje“ repeticija. A. Skulskytės nuotr.
LNOBT inf.

Pasimatymas su dainuojančia Alisa, arba Kaip vaikų mėgstama knyga virsta opera

Lewiso Carrollo knygos „Alisa stebuklų šalyje“ gerbėjus rugsėjo 14 d. 15 val. kviečiame užsukti į Nacionalinę M. Mažvydo biblioteką. Prie garsiojo jos vitražo galėsite susipažinti su Alisa, Triušiu, Katinu, Skrybėliumi ir kitais knygos personažais, besirengiančiais Davido Sebbos operos „Alisa stebuklų šalyje“ premjerai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 

LNOBT inf.

Vaikų kambariai sekmadieniais virs muzikos karalyste

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras nepamiršta savo mažųjų žiūrovų ir siūlo žiemos savaitgalius namuose praskaidrinti vaikiškais spektakliais. Jau sausį internete jie galės stebėti baleto „Pelenė“, operų „Penki Merės stebuklai“, „Buratinas“ įrašus, o vėliau – ir kitus LNOBT vaikams skirto repertuaro spektaklius.

„Penki Merės stebuklai“. M. Aleksos nuotr.
„Penki Merės stebuklai“. M. Aleksos nuotr.
Rengėjų inf.

Trumpieji filmai vaikus nukels į netikėčiausias vietas

Virtualiais šiemet tapę kino festivaliai daugiausiai džiaugsmingų atsiliepimų sulaukia iš mažylius auginančių tėvelių – jie filmus žiūri sau patogiu metu, dažniausiai vakarais, jau sumigus atžaloms. O štai sausio 14–19 dienomis filmais namų kino platformose galės pasidžiaugti ne vien tėvai, nes vienas pirmųjų 2021 metų kultūros įvykių – Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis, prasmingo turinio pasiūlys ir mažiausiems žiūrovams – specialiai jiems skirtą programą „Animaciniai nuotykiai“.

„Žalias paukštis“
„Žalias paukštis“
„Elektrinė siela“
„Elektrinė siela“
„Aitvaras“
„Aitvaras“
  PUSLAPIS IŠ 13  >>> Archyvas