7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Kultūra vaikams

Artūro Dubakos ir Balio Ivanausko „Vakaras V”. „Teatro P” nuotr.
Artūro Dubakos ir Balio Ivanausko „Vakaras V”. „Teatro P” nuotr.
Mo inf.

MO muziejus vaikus kviečia per žaidimą tyrinėti Vilnių

MO muziejaus hole lankytojų laukia netikėtas žvilgsnis į Vilnių – nuo kovo mėnesio ši erdvė transformavosi į spalvingą ir interaktyvų miesto žemėlapį, kurį tyrinėti kviečiami jauniausi MO lankytojai.

LNDM inf.

Projektas „Savas muziejus“ – edukatorių iniciatyva, kviečianti specialiųjų poreikių turinčius vaikus ir suaugusiuosius atrasti muziejų

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus edukatoriams 2022-ieji metai buvo turtingi nepaprastų susitikimų, patirčių ir mokymosi. Šiais metais startavo unikalus muziejinės edukacijos projektas „Savas muziejus“, jungiantis visus aštuonis Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padalinius Vilniuje, Palangoje ir Klaipėdoje. Šio projekto tikslas – padidinti muziejaus siūlomų veiklų įvairovę ir prieinamumą specialiųjų poreikių turinčioms bei atskirtį patiriančioms auditorijoms. Projekto koncepcinė ašis – nuoroda į savą, asmeninį muziejų, kaip į vidinių patirčių, jausmų ir asmeninių kompetencijų buveinę. Tai kartu ir nuoroda, kad muziejus nuo šiol tampa savu, artimu dėl saugios ir pritaikytos aplinkos, patrauklių ir atliepiančių edukacinių paslaugų.

  PUSLAPIS IŠ 17  >>> Archyvas