7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Autorius: „Forum Cinemas“ inf.

„Forum Cinemas“ inf.

Įvertintas Kauno „Forum Cinemas“ interjeras

Kauno „Akropolyje“ veikiančio kino teatro „Forum Cinemas“ interjeras įvertintas vienu prestižiškiausių architektūros apdovanojimų pasaulyje.

 

Spalio pradžioje Niujorke vykę „Amerikos architektūros apdovanojimai“ (American Architecture Prize) Kauno „Forum Cinemas“ interjerą pažymėjo „komercinio interjero“ kategorijoje, jis paminėtas kaip vienas labiausiai dėmesį atkreipusių darbų.

 

„Amerikos architektūros apdovanojimų“ organizatorių verdikte apie Kauno „Forum Cinemas“ interjerą rašoma taip: „Prekybos centre įsikūręs septynių salių kino teatro interjeras apjungiamas tūkstančių LED lempučių, grakščia banga besileidžiančių iš ketvirtojo į trečiąjį prekybos centro aukštą ir įrėminančių kino teatro fojė. Kino žiūrovus pasitinka didžiulis LED multimedijos ekranas, užpildantis visą sieną, o kino teatro baldai atkartoja lubose ir sienose esančias formas. Interjere naudojamas apšvietimas sumaniai skaido fojė erdvę į atskiras šviesos saleles, o juodos sienos puikiai kontrastuoja su iš ekrano sklindančiomis šviestuvų skleidžiamomis šviesomis. Skirtingi interjero elementai susipina į darnią visumą, puikiai apibrėžiančią kino teatro tapatybę ir kontrastuojančią su kitomis prekybos centro erdvėmis.“

 „Forum Cinemas“ Kaune interjeras
„Forum Cinemas“ Kaune interjeras
 „Forum Cinemas“ Kaune interjeras
„Forum Cinemas“ Kaune interjeras
„Forum Cinemas“ inf.

Vaikų namų auklėtiniai ir vaikai su negalia kviečiami į Gerumo seansus

Magiškas didysis ekranas, į kino sales kasdien pritraukiantis šimtus žiūrovų, prieš kalėdines šventes nepamirš ir tų, kurie kine apsilanko itin retai arba niekada nėra buvę. Tęsdami kasmetinę tradiciją, kino centrai „Forum Cinemas“ gruodžio mėnesį surengs Gerumo seansus. Į juos kviečiami beglobiai, vaikų namuose ar internatuose augantys vaikai, taip pat vaikai su negalia, svajojantys didelėje salėje pamatyti mėgstamą filmą.

 

Nemokami filmų seansai šiemet vyks gruodžio 7–20 d. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kino centruose „Forum Cinemas“. Gerumo seansai bus rengiami rytais, apie 10–13 val., kad visi vaikai galėtų pamatyti išsirinktą filmą. Bus parodyti 8 filmai: „Dėžinukai“, „Išvirkščias pasaulis“, „Bjaurusis Aš 2“, „Pakalikai“, „Didysis skrydis“, „Namai“, „Septintasis nykštukas“, „Galingasis 6“.

„Dėžinukai“
„Dėžinukai“
„Forum Cinemas“ inf.

Vaikų namų auklėtiniai ir vaikai su negalia kviečiami į „Gerumo seansus“

 

Magiškas didysis ekranas prieš Kalėdas nepamirš ir tų, kurie kino salėje apsilanko itin retai arba niekada nėra buvę. Tęsdami gražią kasmetinę tradiciją, kino centrai „Forum Cinemas“ gruodžio mėnesį surengs „Gerumo seansus“. Į juos kviečiami beglobiai, vaikų namuose ar internatuose augantys vaikai, taip pat vaikai su negalia.

 

Nemokami filmų seansai šiemet vyks gruodžio 8–19 d. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kino centruose „Forum Cinemas“, rytais, apie 10–13 val., kad visi vaikai galėtų pamatyti išsirinktą juostą (kino centrai planuoja per dieną parodyti po 2 filmus). Iš viso vaikai pamatys 7 filmus: „Ledo šalis“, „Sparnai“, „Bjaurusis Aš 2“, „Krudžiai“, „Paslaptinga karalystė“, „Turbo“, „Monstrų universitetas“.

„Ledo šalis“
„Ledo šalis“
„Forum Cinemas“ inf.

„Kinas laisvai“: specialusis 3D filmo „Nepaprastas žmogus-voras 2“ seansas visai šeimai

 

„Forum Cinemas“ šį ketvirtadienį, liepos 3 d., 19 val. rengia specialųjį seansą „Kinas laisvai“, skirtą visai šeimai. Už simbolinę 6 litų kainą 3D formatu bus rodomas vienas įspūdingiausių didžiajam ekranui prikeltų komiksų „Nepaprastas žmogus-voras 2“. Nors šis filmas pažymėtas „N-13“, nuo šiol į jį tėvai (ar kiti suaugusieji) gali ateiti kartu su vaikais nuo 7 metų.  
Specialusis seansas „Kinas laisvai“ rengiamas ta proga, kad nuo birželio 16 d. įsigaliojo nauja, liberalesnė filmų indeksavimo tvarka, leidžianti „N-7“ ir „N-13“ pažymėtus filmus su suaugusiųjų palyda žiūrėti ir jaunesniems žiūrovams.

„Nepaprastas žmogus-voras 2“
„Nepaprastas žmogus-voras 2“
„Forum Cinemas“ inf.

„Ekskursantės“ peržiūra Čikagoje

 

 Kovo 22 d. Čikagoje įvyko lietuviško filmo peržiūra. Norinčių pamatyti režisieriaus Audriaus Juzėno filmą „Ekskursantė“ susirinko pilna salė.

„Ekskursantė“
„Ekskursantė“
„Forum Cinemas“ inf.

Vaikų namų auklėtiniai ir vaikai su negalia kviečiami į „Gerumo seansus“

 

Magiškas didysis ekranas, į kino sales kasdien pritraukiantis šimtus žiūrovų, prieš kalėdines šventes nepamirš ir tų, kurie kino salėje apsilanko itin retai arba niekada nėra buvę. Tęsdami gražią kasmetinę tradiciją, kino centrai „Forum Cinemas“ gruodžio mėnesį surengs „Gerumo seansus“. Į juos kviečiami beglobiai, vaikų namuose ar internatuose augantys vaikai, taip pat vaikai su negalia, svajojantys kino salėje pamatyti mėgstamą filmą.

 

„Karališka drąsa“
„Karališka drąsa“
„Forum Cinemas“ inf.

Į „Forum Cinemas“ sugrįžo didžioji opera

 

Spalio 5 dieną „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje prasidėjo tiesioginės 2013–2014 m. sezono spektaklių transliacijos iš Niujorko Metropoliteno operos.
 
Naujajame sezone, kuris tęsis iki kitų metų gegužės, bus parodyta 10 Wolfgango Amadeus Mozarto, Giuseppe Verdi, Giacomo Puccini, Gioacchino Rossini, Antonino Dvoržako, Piotro Čaikovskio ir kitų žymiausių kompozitorių sukurtų operų. Pagrindinius vaidmenis jose atliks ryškiausios pasaulio operos žvaigždės.

 

 

„Forum Cinemas“ inf.

Visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose skaitmeninė įranga

 

Kino centras „Forum Cinemas“ Lietuvoje atvertė naują istorijos puslapį. Skaitmeninis kino projektorius įrengtas paskutinėje, 40-oje „Forum Cinemas“ salėje.
Naudoti skaitmeninius projektorius „Forum Cinemas“ buvo pradėta prieš porą metų: pirmasis toks projektorius kino teatro „FC Vingis“ pirmojoje salėje buvo įrengtas prieš 2009-ųjų Kalėdas. Pirmasis skaitmeniniu būdu parodytas seansas „Forum Cinemas“ tinkle buvo airių roko grupės U2 koncertas, po jo – Jameso Camerono „Įsikūnijimas“.
Dabar kiekvienoje „Forum Cinemas“ salėje per dieną parodoma vidutiniškai po penkis filmus – maždaug 200 kino seansų kasdien. Kino teatro rinkodaros vadovas Dainius Beržinis džiaugiasi, kad „Forum Cinemas“ techniniai pokyčiai atvers dar daugiau galimybių žiūrovams, kino kūrėjams, platintojams.

 

Forum Cinemas
Forum Cinemas
„Forum Cinemas“ inf.

Tarptautinis „Narkotikų ir žalos mažinimo“ filmų festivalis

 

Birželio 6–7 d. kino centre „ForumCinemas Vingis“ vyks tarptautinis „Narkotikų ir žalos mažinimo“ filmų festivalis. Tai jau 9-erius metus iš eilės organizuojamas renginys, vykstantis kartu su tarptautine „Žalos mažinimo konferencija“, kuri birželį rengiama Vilniuje.

„Cocaine Unwrapped“
„Cocaine Unwrapped“
  PUSLAPIS IŠ 2  >>> Archyvas