7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Autorius: „Meed Films“ inf.

„Meed Films“ inf.

„Meistras ir Tatjana“ pradeda maratoną po tarptautinius festivalius

 

Spalio 16 d. Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti Giedrės Žickytės filmas ,,Meistras ir Tatjana“ jau sulaukė kvietimų į daugiau nei dešimtį tarptautinių filmų festivalių ir džiaugiasi pirmomis tarptautinėmis pergalėmis.

 

Paskutinį rugsėjo savaitgalį antruoju konkurso prizu tarptautiniame Vilniaus dokumentinių filmų festivalyje apdovanotas filmas iškart iškeliavo į kitą tarptautinę filmų šventę „Filmes Sobre Arte“, vykstančią Lisabonoje (Portugalija). „Filmes Sobre Arte“ kasmet iš daugiau nei 250 paraiškų atsirenka 36 kūrėjų darbus, kurių autoriai įdomiausiai žvelgia į kitų menininkų gyvenimą ir veiklą. Šiais metais ,,Meistras ir Tatjana“ ne tik pateko tarp nedaugelio atrinktųjų, bet ir tapo antrosios vietos prizo – „Sidabrinio triušio“ – laimėtoju.

Vito Luckaus nuotr.
Vito Luckaus nuotr.
„Meed Films“ inf.

„Meistras ir Tatjana“ – tarptautinio Jerevano kino festivalio konkurse

 

Sekmadienį Armėnijos sostinėje Jerevane prasidėjo 12-asis tarptautinis Jerevano filmų festivalis „Golden Apricot“, kuriame liepos 16 d. dokumentinių filmų konkursinėje programoje bus parodytas Giedrės Žickytės ilgametražis dokumentinis filmas „Meistras ir Tatjana“. Tai jau antroji tarptautinė filmo kelionė po itin sėkmingo starto Lietuvoje – šiais metais jis apdovanotas keturiomis „Sidabrinėmis gervėmis“, Lietuvos kino operatorių asociacijos (LAC) prizu „Ąžuolas“ ir Lietuvos kinematografininkų sąjungos prizu.

 

„Meed Films“ inf.

Režisierius Mykolas Vildžiūnas: „Mano filmas kalba apie laiką, kuris gydo“

Filmo „Nesamasis laikas“ premjera

 Vasario 28 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys režisieriaus Mykolo Vildžiūno drama „Nesamasis laikas“, kurioje vaidina žinomi kino, teatro ir televizijos aktoriai Toma Vaškevičiūtė, Tadas Gryn, Valentinas Novopolskis, Mindaugas Papinigis, Nelė Savičenko, Sigitas Račkys ir kiti.

„Nesamasis laikas“
„Nesamasis laikas“
„Just a Moment“, „Meed Films“ inf.

Režisierė J.Jackie Baier Vilniuje atidarys savo fotografijų parodą

 

Jau šiandien Europos šalių kino forume „Scanorama“ įvyks dokumentinio filmo apie iš Klaipėdos kilusią transseksualę Juliją premjera. Filmą sostinės žiūrovams pristatys režisierė J.Jackie Baier ir viena iš filmo prodiuserių Dagnė Vildžiūnaitė.

 

J.Jackie Baier „Julijos portfolio“
J.Jackie Baier „Julijos portfolio“
„Just a Moment“, „Meed Films“ inf.

Filmą „Julija“ pristatys režisierė

 

Dokumentinis filmas „Julija“, kurio pasaulinė premjera įvyko šių metų Venecijos kino festivalyje, Lietuvoje pirmą kartą bus parodytas Europos šalių kino forume „Scanorama“. Lapkričio 11 d. premjeriniame seanse „Juliją“  pristatys režisierė J. Jackie Baier.

 

„Julija“
„Julija“