7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Raganiukės teatro premjera vaikams – „Raganiukė raganų puotoje“

Rengėjų inf.
Nr. 6 (1498), 2024-02-09
Teatras Kultūra vaikams Anonsai
Raganiukės teatro nuotr.
Raganiukės teatro nuotr.

Raganiukės teatras savo žiūrovams paruošė ypatingą premjerą – vienos dalies spektaklį „Raganiukė raganų puotoje“ pagal žymaus čekų rašytojo vaikams Otfrydo Proislerio kūrybą. Beje, ar žinojote, kad O. Proisleris yra Raganiukės teatro krikštatėvis? Tai būtent, jis padovanojo teatrui gyvenimą.

 

Kuo ypatinga premjera? Kas penkerius metus Raganiukės teatras publikai pristato naują Raganiukę. Visų mylima ir gerai žinoma aktorė Indrė Stonytė, kuri pastaruosius metus vaidino Raganiukę, perduoda estafetę naujai, charizmatiškai aktorei L. Vinciūnaitei. Naujos Raganiukės debiutas jau premjeros metu.

 

Teatro meno vadovė ir režisierė Rita Urbonavičiūtė teigia, kad naujasis spektaklis – tai duoklė klasikiniam teatrui ir vaikams.

 

Teatrinis stebuklas, pagrįstas žymaus vokiečių rašytojo O. Proislerio vaikams skirta knyga, sužadina vaikų nuotykių troškimą ir kviečia į paslaptingą pasaulį su Gerąja Raganiuke ir jos mokytoju varnu Abraksu.

 

Visi spektaklio elementai, nuo scenografijos iki kostiumų, yra kruopščiai parinkti, kad sukurtų žavingą atmosferą, kuri paskatintų vaikus keliauti kartu su Raganiuke ir Abraksu. Tai ne tik teatrinis pasirodymas, bet ir neįtikėtinų nuotykių ir juoko kupinas kelias į magišką pasaulį. Naujame spektaklyje vaidina vaikų pamėgti ir gerai žinomi Raganiukės teatro aktoriai.

 

Nepraleiskite progos patirti šio nuostabaus spektaklio, kurį primena žymusis O. Proislerio pasaulis, įkūnytas Gerąja Raganiuke ir jos įdomiu mokytoju Abraksu. Tik ten sužinosite, kuo pasibaigs ši įdomi istorija, ir tik ten pasijusite kaip tikri paslaptingų nuotykių dalyviai!

 

Spektaklio „Raganiukė raganų puotoje“ premjera įvyks vasario 10 dieną 12 ir 17 val. Raganiukės teatre.

 

Bilietus į spektaklį galima įsigyti interneto svetainėje Bilietai.lt

Žymos:
Rengėjų inf.,
Raganiukės teatro nuotr.
Raganiukės teatro nuotr.