7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Autorius: Pagal „Monoklio“ inf.

Pagal „Monoklio“ inf.

Giedrės Beinoriūtės filmas apdovanotas Ukrainoje

 

Kovo 27 d. Kijeve pasibaigusio 10-ojo tarptautinio žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalio „Docudays UA“ pagrindiniu prizu „Docu/Life“ kategorijoje apdovanotas Giedrės Beinoriūtės filmas „Pokalbiai rimtomis temomis“. Filmai varžėsi trijose konkursinėse „Docu/Life“, „Docu/Right“ ir „Docu/Short“ programose. „Pokalbiai rimtomis temomis“ filmas buvo rodomas ir festivalio uždarymo ceremonijoje.

Giedrė Beinoriūtė pelnė pagrindinį festivalio Ukrainoje prizą
Giedrė Beinoriūtė pelnė pagrindinį festivalio Ukrainoje prizą
Pagal „Monoklio“ inf.

„Pokalbių rimtomis temomis“ tarptautinė premjera

 

Naujausias režisierės Giedrės Beinoriūtės filmas „Pokalbiai rimtomis temomis“, du mėnesius išsilaikęs Vilniaus kino teatrų repertuaruose, pradeda tarptautines keliones. Sausio mėnesį dokumentinis filmas bus pristatytas didžiausio Šiaurės šalių dokumentikos renginio „Doc Point“ programoje Suomijoje ir Estijoje.

„Pokalbių rimtomis temomis“
„Pokalbių rimtomis temomis“
Pagal „Monoklio“ inf.

Apdovanojimas Jūratės Samulionytės filmui „Laikinai“

Spalio 20 d. pasibaigusiame Tarptautiniame vaikų ir jaunimo kino festivalyje „Schlingel“ (Chemnicas, Vokietija) Jūratės Samulionytės filmas „Laikinai“ trumpametražių ir animacinių filmų kategorijoje laimėjo geriausio filmo apdovanojimą ir 500 eurų prizą.


Chemnice jau septynioliktą kartą vykęs festivalis sutraukė 103 filmus iš 36 pasaulio šalių, gausybę jaunųjų žiūrovų bei kino gerbėjų. „Laikinai“ buvo rodomas vienoje iš septynių festivalio konkursinių programų.

„Laikinai“
„Laikinai“