7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

PAREMKITE
7 meno dienas
SMS žinute

Naujoji Mariaus Jonučio paroda su pasakos motyvais

Meno nišos inf.
Nr. 13 (1292), 2019-03-29
Kultūra Anonsai
Marius Jonutis. Portretas. 2019 m.
Marius Jonutis. Portretas. 2019 m.

Galerija „Meno niša“ kartu su menininku Mariumi Jonučiu turi ilgametę tradiciją. Jau šešiolika metų kiekvieną pavasarį menininkas šioje galerijoje pristato savo naujausius kūrinius. Balandžio 10 d. 18 val. menininkas kviečia į parodą, kurią sudarys dvi dalys.


Pasak menininko, pirmoji dalis, tai vaizdai ir istorijos, kurios atėjo į galvą ir nulipo ant drobės per tuos metus po pernykštės parodos „Ažūrai“, be konkrečios bendrai apjungiančios temos ar stilistikos.
„Šioje parodos dalyje bus, tai, ką tiesiog nevaržydamas savęs paišiau.  Antroji dalis – tai medinės pasakų iliustracijos, padarytos knygai „Karalaitė ant stiklo kalno. Dvylika gražiausių lietuvių stebuklinių pasakų ir dar viena“, kurią išleido Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas”, – pasakoja M.Jonutis.


Menininkas sako, kad darbas jam visada yra šventė, jis gelbėja, saugo, slepia ir priglaudžia savo geresniame pasaulyje, kurio bent dalis gal bus matoma ir žmonėms, atėjusiems pažiūrėti.
M.Jonučio paroda galerijoje „Meno niša“ veiks iki gegužės 11 d. Parodos lankymas nemokamas. Galerija „Meno niša“ dirba II–V 12–18 val. VI 12–16 val.

 

Žymos:
Meno nišos inf.,
Marius Jonutis. Portretas. 2019 m.
Marius Jonutis. Portretas. 2019 m.