7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

PAREMKITE
7 meno dienas
SMS žinute

Jaunųjų atlikėjų festivalis kviečia: „Atrask naujas erdves per muziką“

Rengėjų inf.
Nr. 39 (1276), 2018-11-30
Kultūra Anonsai Kultūra vaikams
Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis „Fortissimo“. Organizatorių nuotr.
Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis „Fortissimo“. Organizatorių nuotr.

Ar kada teko klausytis muzikos kūrinių netradicinėje erdvėje, po XVIII a. freskomis išdabintais skliautais? Gruodžio 1 d., šeštadienį, Vilniaus senamiestyje, viešbučio „Domus Marija“ didžiojoje salėje vyks net šeši III Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalio „Fortissimo“ dalyvių koncertai. Šių metų festivalis kviečia – „Atrask naujas erdves per muziką“.

 

Žiūrovams – puikūs koncertai, festivalio dalyviams – neįkainojama patirtis! Būtent tokiu šūkiu dalyvius ir žiūrovus kviečia pagrindinė renginio iniciatorė, muzikos mokyklos „Vaikas ir muzika“ vadovė, muzikos pedagogė Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. „Keliaujant gražiausio Europos senamiesčio gatvelėmis užsukite į Aušros vartų g. 12 įsikūrusią erdvę. Laukdami švenčių ir įsižiebiančio Vilniaus apdovanokite save netradiciniu muzikiniu patyrimu! Ankstesnių metų patirtis rodo, kad ne vienas klausytojas netikėtai apsilankęs koncerte „užsikrėtė“ šiuo virusu, o pažintį su muzika tęsia iki šiol“, – kviesdama prasmingai praleisti šeštadienį pasakoja Sonata Latvėnaitė-Kričenienė.

 

Šių metų festivalyje pasirodys beveik 300 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių Vilniaus, Ukmergės, Švenčionių, Švenčionėlių, Ignalinos, Kauno, Panevėžio, Širvintų, Nemenčinės, Vievio, Garliavos, Grigiškių, Kėdainių m., Kėdainių r., Utenos, Marijampolės, Eišiškių, Trakų ir kt.

 

Pirmojo koncerto pradžia 10 val., bet festivalio atlikėjai – choristai, ansambliai, pianistai, smuikininkai, gitaristai, skudutininkai, klausytojų lauks visą dieną. Ypač laukiame vakariniame koncerte nuo 17.30 val. Jame koncertuos daugiausiai patirties sukaupę muzikantai.

 

Susitikime gruodžio 1-ąją, viešbučio „Domus Marija“ didžiojoje salėje (Aušros vartų g. 12). Koncertų pradžia: I d. koncertas 10 val.; II d. koncertas 11.30; III d. koncertas 13 val.; IV d. koncertas 14.30; V d. koncertas 16 val.; VI dalis 17.30. Išsamias visų šešių koncertų programas rasite: http://www.vaikasirmuzika.lt/index.php/festivalis=

 

Renginį organizuoja: VšĮ „Vaikas ir muzika“. Renginio draugai: Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto leidykla „Muzikija“, verslo dovanos „Stampline“, Dambavos medelynas, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, leidykla „Muzikija“, reklamos gamybos įmonė „Mylida“, darželis-mokyklėlė visai šeimai „Strazdanėlės“.

______

VšĮ „Vaikas ir muzika“ nuo 2003 metų rengia tarptautines muzikos ugdymo konferencijas ir seminarus Lietuvoje. Tai organizacija, iki šiol užsiimanti švietėjiška veikla, kuriai svarbus Lietuvos muzikinis ugdymas, Lietuvos muzikos mokytojai ir kokybiškas, smagus vaikų muzikavimas. Sukauptą patirtį ir žinias muzikos pedagogai dalinasi su mokiniais, nuo 2010 metų įkurtoje muzikos mokykloje „Vaikas ir muzika“. Kiekvienam mokiniui kuriame individualią programą, kad motyvacija išliktų, o noras tobulėti augtų. Vaikai ne tik groja, bet ir analizuoja muziką, ritmuoja, improvizuoja, dalyvauja festivaliuose ir konkursuose.

Žymos:
Rengėjų inf.,
Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis „Fortissimo“. Organizatorių nuotr.
Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis „Fortissimo“. Organizatorių nuotr.