7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Autorius: Keistuolių teatro inf.

Keistuolių teatro inf.

30-metį netrukus švęsiantis Keistuolių teatras pradeda neįprastais garsais skambantį sezoną

Keistuolių teatras už kiek mažiau nei pusės metų – sausio 6-ąją – minės ypatingą trisdešimties metų sukaktį. Pirmasis privatus nepriklausomos Lietuvos teatras 31-ąjį veiklos sezoną pradeda nekantriai laukdamas pokyčių – kitąmet Vilniaus spaudos rūmuose įsikūrusios patalpos užvers duris rekonstrukcijai, po kurios žiūrovai bus kviečiami į moderniai atnaujintas Keistuolių erdves. Malonios laukimo nuotaikos nesulėtino kūrybinių procesų teatre, ir šį rudenį scenoje bus galima išvysti dvi premjeras bei naują muzikinį ciklą.

Keistuolių teatro inf.

Keistuolių teatras kviečia į pirmąją dienos kūrybiškumo stovyklą vaikams

Birželio 6-17 dienomis Keistuolių teatre rengiama pirmoji dienos kūrybiškumo stovykla 9-15 metų vaikams. Dešimties darbo dienų trukmės stovykla ne tik leis vaikams iš arti susipažinti su teatro užkulisiais: mokydami sceninio judesio, muzikos, šokio, dramaturgijos ir kitų teatrinių disciplinų profesionalūs ilgamečiai Keistuolių teatro aktoriai žadins vaikų kūrybiškumą, padės pažvelgti į save iš šalies, įgyti pasitikėjimo savimi  bei atrasti dar nepažintus sugebėjimus ir savybes.
Viena iš stovyklos vadovų ir organizatorių, aktorė Viola Klimčiauskaitė pastebi, jog vaikų nereikia mokyti – jie jau viską moka, juos reikia supažindinti su galimybėmis, kaip jie tas savo žinias galėtų pritaikyti. „Kiekvienas savo pirmą blyną turi iškepti pats, mes tik parodysime, kokie gali būti ingredientai ar priedai, bet juos teks išsirinkti pačiam klystant ir nusiviliant, bandant ir bandant iš naujo. O tam, kad tie bandymai ir nusivylimai nebūtų tokie skaudūs, esame mes – stovyklos vadovai, kažkada irgi buvę paaugliais ir svajoję tapti aktoriais ir režisieriais, muzikantais, scenografais, vadybininkais“ – mintimis apie stovyklą dalijasi aktorė.

 

Keistuolių teatro inf.

Keistuolių teatre premjera – „Moteris“

 

Keistuolių teatras kovo 5, 6 d. 19 val. pristato dar vieną šio sezono premjerą – vieno veiksmo tragikomediją „Moteris“, pagal šiuolaikinę vokiečių dramaturgo Rolando Schimmelpfennigo pjesę „Moteris iš praeities“.

 

Šis spektaklis – tai mistiškas pasakojimas apie moterį, kuri po daugybės metų ateina susigrąžinti savo pirmosios meilės (ne)svarbu kokiomis aplinkybėmis ir (ne)svarbu su kokiomis pasekmėmis. Įsivaizduokite, kad gyvenate brandžioje jau 23 metus trunkančioje santuokoje ir vieną dieną pasigirsta durų skambutis, o tarpduryje pasirodo jūsų pirmoji meilė, kuri staiga įsiveržia ir sujaukia jūsų gyvenimą. Įsiveržia, nes kadaise, dar būdamas jaunas, tu jai pažadėjai, kad mylėsi amžinai. Premjera „Moteris“ – apie tai, kaip toks durų skambutis gali iš esmės sujaukti ir pakeisti kiekvieno iš spektaklio veikėjų – Romi (akt. Aldona Vilutytė), Klaudijos (akt. Judita Urnikytė, Gelminė Glemžaitė), Frenko (akt. Dalius Skamarakas), Endžio (akt. Mantas Zemleckas) ir Tinos (akt. Eglė Grigaliūnaitė) gyvenimus. 

Aldona Vilutytė (Romi)
Aldona Vilutytė (Romi)
  PUSLAPIS IŠ 2  >>> Archyvas