7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Autorius: Eglė Sirvydytė

Eglė Sirvydytė, Kristina Inčiūraitė

Kelionės po atminties brūzgynus

 

Šiuolaikinės muzikos kompozitorės bei vokalistės Eglės Sirvydytės ir šiuolaikinės menininkės Kristinos Inčiūraitės dviejų tarpdisciplininio projekto „Kabinti“ autorių, besiruošiančių pristatyti šį projektąrugsėjo 25 d. Vilniuje, kultūros bare „Kablys“, – susirašinėjimas.

 
Kristina Inčiūraitė:Įsivaizduok, su šėlstančia draugų kompanija įgriūnat į karaokės barą, kas nors tau spontaniškai paduoda mikrofoną ir siūlo padainuot. Kokią dainą pasirinktum?
 

Eglė Sirvydytė: Tikėtina, kad karaokės baras bus kur nors Didžiojoj Kinijoj, ir tik dvi dainos dainų sąraše bus ne kiniškos. Ir aš nė vienos iš jų tiesiog nemokėsiu, nes visiškai nesiklausau radijo... O jei rimtai, tai geras klausimas. Verta pasvarstyti. Nes mintyse iškart įsivaizduoju save kuriančią „pabėgimo“ scenarijus. Arba neturinčią kur dėtis, liūdnai slankiojančią tarp baro, teniso stalo ir tualeto. Arba graudžiai susidrovėjusią imti mikrofoną. Let’s have some fun! Bet viduj kažkoks stop / lauk / out / away mišinys. Visi scenarijai ‒ apie karaokės akto vengimą. Ir, dievaži, visai ne dėl to, kad man nepatiktų dainuoti. Tik visa tai mielai iškeisčiau į muzikavimą toli nuo karaokės barų.

Kristina Inčiūraitė, audiovizualinės instaliacijos „Motina“ fragmentas, 2013 m.
Kristina Inčiūraitė, audiovizualinės instaliacijos „Motina“ fragmentas, 2013 m.