7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Autorius: „Piano.lt“ inf.

„Piano.lt“ inf.

Atis Banko ir Jurgio Karnavičiaus kocertas

Vienintelis dviejų profesionalų susitikimas Vilniuje

„Piano.lt“ koncertų salė gegužės 10 d. (penktadienį) 19 val. kviečia į sonatų vakarą – koncertą „SonATiS SmUIkaS, kurį parengė smuikininkas Atis Bankas ir pianistas Jurgis Karnavičius. Koncerte skambės klasikų W.A. Mozarto, A. Dvořáko ir J. Brahmso kūriniai. Ši programa Lietuvoje bus atliekama pirmą ir vienintelį kartą.

Atis Bankas
Atis Bankas
„Piano.lt“ inf.

Rytus ir Vakarus sujungs violončelių garsai

„Piano.lt“ koncertų salėje

Piano.lt“ koncertų salėje gegužės 3 d. 19 val. muzikuos jauni, bet jau didelę koncertinę patirtį turintys atlikėjai iš Japonijos ir Lietuvos.
 
Tolimoji Japonija pirmiausia asocijuojasi su sakuromis, kaligrafija, arbatos gėrimo ritualais ir kariais, paisančiais garbės kodekso – samurajais, o pastaruoju laiku – su žemės drebėjimais, atominių elektrinių reaktoriais, robotų gamyba ir naujųjų technologijų kūrimu. Tačiau šį kartą išgirsime kito – muzikinio gyvenimo – pulsą, o Rytus ir Vakarus sujungs violončelių garsai.
 
Pianistė Mami Nishio ir violončelininkai Makio Horie bei Robertas Grodas susipažino Maskvos valstybinėje P. Čaikovskio konservatorijoje, kurioje visi šiuo metu studijuoja. Koncerte „OST&WEST cellos sound“ („Rytų ir Vakarų violončelių garsai“) jie atliks vokiečių kompozitorių R. Schumanno (Adagio ir Allegro, op. 70; 5 pjesės liaudies stiliumi, op. 102; Fantastinę pjesę, op. 73) ir J. Brahmso (SonatasNr. 1, e-moll, op. 38 ir Nr. 2, F-dur, op. 99 violončelei ir fortepijonui) kūrinius.
 

Atlikėjų kūrybinių biografijų faktai akivaizdžiai liudija

Robertas Grodas, Mami Nishio, Makio Horie
Robertas Grodas, Mami Nishio, Makio Horie