7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Naujametinis „Musica Assortita“ su tarptautiniu trio

Rengėjų inf.
Nr. 39 (1488), 2023-11-24
Muzika Anonsai
„Flutes Piano Trio“. Organizatorių nuotr.
„Flutes Piano Trio“. Organizatorių nuotr.

Tarptautinis „Flutes Piano Trio“ – Viktorija Marija Zabrodaitė (fleita), Francesco Bruno (fleita, Italija) ir Nijolė Baranauskaitė (fortepijonas) – gruodžio 27d. 18 val. Vilniaus Paveikslų galerijos salėje klausytojų laukia su nuostabia, šventiška programa „Musica Assortita“. Koncerte skambės įvairių kompozitorių parafrazės, transkripcijos, fantazijos populiariomis operų ir operečių temomis, tad klausytojas pažįstamas melodijas galės išgirsti šiek tiek kitaip.

Trio susibūrė iš idėjos sujungti Italijos  ir Lietuvos muzikines kultūras. Šie atlikėjai – puikus profesionalumo pavyzdys, jų muzikavimas užpildo salę gražiausiais jausmais. 2021 m. susibūręs tarptautinis trio yra surengęs ne vieną pasirodymą žymiausiose Lietuvos salėse, šių metų vasarą trio grįžo iš sėkmingų gastrolių Sicilijoje.

Francesco Bruno yra gerai žinomas ne tik Italijoje, bet ir kitose šalyse, grojo orkestre vadovaujant pačiam Ennio Morriconei. Jis yra fleitininkų orkestro „Afflatus“ bei Sicilijos fleitų orkestro „Triscele“ įkūrėjas ir vadovas. 2019 m. jam buvo įteiktas Sirakūzų „Corrado Maranci“ muzikos apdovanojimas kaip geriausiam metų Sicilijos klasikinės muzikos atlikėjui.
 

Viktorija Zabrodaitė – gerai žinoma muzikos melomanams. Ji atlieka įvairias programas koncertų cikluose, dažnai matoma festivalių bei koncertų afišose, pasirodo su įvairių sudėčių ansambliais, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, jos įrašų yra Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje. 2007 m. jai suteiktas meno kūrėjos statusas.

 

Nijolė Baranauskaitė– geidžiama dainininkų ir instrumentalistų koncertmeisterė, taip pat rengianti solines programas, tarptautinių konkursų laureatė, ne kartą  apdovanota diplomais kaip geriausia konkurso koncertmeisterė.

 

Programos trukmė 1,20 min.

Žymos:
Rengėjų inf.,
„Flutes Piano Trio“. Organizatorių nuotr.
„Flutes Piano Trio“. Organizatorių nuotr.