7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Koncertai laikinai nevyks

LNF inf.
Nr. 38 (1359), 2020-11-06
Muzika Anonsai
D. Matvejevo nuotr.
D. Matvejevo nuotr.

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės sprendimą dėl karantino paskelbimo, lapkričio 7–29 dienomis Lietuvos nacionalinės filharmonijos (LNF) planuoti vieši koncertai nevyks. Informacija apie konkrečių koncertų atšaukimą arba perkėlimą į kitas dienas bus skelbiama ir nuolat atnaujinama interneto svetainėje www.filharmonija.lt.

 

„Stengsimės maksimaliai išsaugoti numatytuoju karantino laikotarpiu planuotus koncertus ir rasti jiems palankų laiką dar šį sezoną ar vėliau. Viliamės, kad tai pavyks ir kartu su publika galėsime džiaugtis įspūdingomis muzikų parengtomis programomis. Kai kuriuos koncertus galbūt rengsime be publikos ir transliuosime tiesiogiai Skaitmeninėje koncertų salėje, dar svarstome šią galimybę“, – sako LNF generalinė direktorė Rūta Prusevičienė.

 

Jau šį šeštadienį, lapkričio 7 d., 19 val. Filharmonijos Didžiojoje salėje turėjęs vykti pianisto Luko Geniušo ir Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro koncertas keliamas į 2021 m. kovo 7 dieną. Dėl kitų koncertų dar ieškoma palankiausių sprendimų.

 

Perkėlus koncertus klausytojų jau įsigyti bilietai liktų galioti. Nenorintiems ar negalintiems laukti, bilietus į karantino metu neįvyksiančius koncertus siūloma išsikeisti į tos pačios vertės dovanų kuponus, galiojančius Filharmonijos renginiams, arba susigrąžinti pinigus už bilietus. Tokiu atveju prašom kreiptis el. paštu bilietai@filharmonija.lt ir pateikti laisvos formos prašymą. Jame reiktų nurodyti renginio, į kurį pirkti bilietai, datą, laiką, bilietų kiekį, jų kainą ir pridėti turimų bilietų kopijas. Klausytojai, pageidaujantys susigrąžinti pinigus už bilietus, prašomi papildomai nurodyti sąskaitos duomenis (asmens vardą, pavardę, sąskaitos numerį). Daugiau informacijos: https://www.filharmonija.lt/lt/naujienos/informacija-norintiems-grazinti-bilietus.html.

 

Karantino metu raginame dažniau apsilankyti Filharmonijos skaitmeninėje koncertų salėje http://www.nationalphilharmonic.tv, kuri suteikia galimybę nemokamai mėgautis aukštos kokybės klasikinės muzikos koncertų įrašais. Taip pat kviečiame sekti naujienas bei informaciją Filharmonijos „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/filharmonija.

 

Žymos:
LNF inf.,
D. Matvejevo nuotr.
D. Matvejevo nuotr.