7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Autorius: JTP inf.

JTP inf.

Jaunojo tapytojo prizas jau šeštąjį kartą ieško talentingų menininkų iš Baltijos šalių

 

Šį rudenį projektas „Jaunojo tapytojo prizas“ vėl ieško naujų talentų Baltijos šalyse ir pristato perspektyviausius bei ryškiausius jaunosios kartos tapytojus. Rugsėjo 24 d. 18 val. Šiuolaikinio meno centre vyks jaunųjų kūrėjų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos darbų paroda „JTP 2009–2014“, kurioje bus pristatomi trisdešimt penkerių menininkų darbai, tarp kurių ir penkių praėjusių konkursų laureatų kūriniai. Spalio 24 d. 18 val. vyks projekto apdovanojimai, o su finalininkų darbais bus galima susipažinti Lietuvos dailininkų sąjungos galerijoje. Projekto renginius šiemet praturtins ir vieno svarbiausių šiuolaikinės tapybos tyrinėtojo Barry Schwabsky paskaita.

JTP inf.

Konkurso-parodos „Jaunojo tapytojo prizas“ apdovanojimai

 Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2, Vilnius)

Penktus metus rengiamas konkursas „Jaunojo tapytojo prizas“ nuėjo ilgą pokyčių kelią.  Pradžioje projektas buvo skirtas tik jauniesiems lietuvių menininkams, tačiau nuo 2011 metų projekte dalyvauja jaunieji Lietuvos, Latvijos ir Estijos tapytojai. Kasmet suburiama profesionali vertinimo komanda. Visų dalyvių anketos pereina per labai svarbių Lietuvos ir užsienio meno pasaulio atstovų rankas. Komisijose dalyvauja įvairių institucijų vadovai, menotyrininkai, kolekcininkai, menininkai.

JTP inf.

„Jaunojo tapytojo prizas“ kviečia teikti paraiškas

 

 Penktus metus vykstantis projektas „Jaunojo tapytojo prizas“ kviečia teikti paraiškas trijų Baltijos valstybių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – jaunuosius menininkus. Pagrindinis šio projekto tikslas  – pristatyti perspektyviausius ir ryškiausius jaunosios kartos tapytojus, sudaryti galimybę visuomenei susipažinti su jaunųjų menininkų kūryba, o tikslinei auditorijai Lietuvoje ir užsienyje – meno kolekcininkams, meno vadybininkams ir kuratoriams – atrasti naujus talentus Lietuvoje bei Baltijos šalyse.