7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Autorius: Mados infekcija

Mados infekcija

„Mados infekcijos“ paskaita – trys patarimai jaunajam dizaineriui!

Gegužės 18 d. festivalio „Mados infekcija“ kvietimu paskaitą Vilniuje skaitys mados analitikas Bruno Birmanis iš Latvijos. Pirmojo alternatyvios mados festivalio Rytų Europoje pradininkas apie to meto lietuvių dizainerius žino daugiau nei bet kas kitas. Į praeitį BB nesižvalgo, bet iš trisdešimties metų patirties perspektyvos negaili replikų jaunimui.

Bruno Birmanis
Bruno Birmanis
S.Straukaites kolekcija "Untaimed Fasshion Assembly". G. Kosorukhov
S.Straukaites kolekcija "Untaimed Fasshion Assembly". G. Kosorukhov
Mados infekcija

„Mados infekcijos“ programa garantuoja – vyrų ir spalvų bus!

Naujojoj Vilnioj rūksta dūmai: karščiausių kultūrinių įvykių centre, „Dūmų fabrike“, sujudimas – iškelta „Mados infekcijos“ vėliava oficialiai skelbia, kad festivalio programa sudaryta! Susitikimo laiko pakeisti negalima: spalio 16 ir 17 dienomis ištikimiausi fashionistos pirmą kartą gyvenime į madų šou keliaus tiesioginiu traukinio reisu!   

Mados infekcija

„Mados infekcija“ veža: nesitikėkite nieko, prie ko buvote pripratę

Darbinį komandos šūkį – ne taip, kaip pernai – 2020-aisiais įgyvendinti lengviau nei bet kada anksčiau: force majeure verčia maitinti pilkąsias ląsteles riebiau ir eksperimentuoti drąsiai. „Mados infekcija“ planuoja atsakingai, bet galingai: spalio 16 ir 17 dienomis ištikimiausius fashionistas kviečia į pirmą ir vienintelį mados reisą – traukinys į „Dūmų fabriką“ vėluojančių nelaukia!