7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Devyni trumpo metražo „Persikūnijimai“

 Premjera

Keistuolių teatro inf.
Nr. 2 (1108), 2015-01-16
Teatras Anonsai

 Keistuolių teatras pristatė dar vieną šio 27-ojo sezono premjerą suaugusiems, apie kurią paklausti Keistuolių teatro aktoriai, kaip susitarę ištaria: „tokios Keistuolių teatre dar tikrai nebuvo“. Tai pagal Vytauto V. Landsbergio šeštąją poezijos knygą pastatytas spektaklis „Persikūnijimai“.

 
Šis spektaklis kviečia žiūrovus tarsi į savotišką trumpametražių vaizduotės filmų seansą, lyg į savotišką sapnų mozaiką, kur žaidžiama su atmintimi, persikūnijant į įvairius personažus, keliaujant per atpažįstamus gyvenimus, siužetus, laikmečius, vietoves ir situacijas. Kiekviena istorija, kurią sapnuoja spektaklio kūrėjai, yra bendra mums visiems, tačiau galbūt ne visiems atpažįstama, kaip ne iš karto pažįstamas kitas žmogus ar žmogus pats sau. Spektaklyje labai svarbų vaidmenį vaidina audio garso takelis, kuris aktorių pagalba, kuriamas čia ir dabar spektaklio metu. 
 
Spektaklio kūrybinę grupę sudaro režisierius ir scenarijaus autorius – Vytautas V. Landsbergis, scenografė, lėlininkė – Paulina Nešukaitytė ir puikiai pažįstami Keistuolių teatro ir teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktoriai: Judita Urnikytė, Justas Tertelis, Vytautas Leistrumas, kuris yra ir šio spektaklio kompozitorius. Taip pat aktorių gretose žiūrovai išvys naują veidą Keistuolių teatro scenoje - aktorių ir  grupės „Neteisėtai padaryti“ narį Roką Petrauską. 
 
Artimiausiu metu šią sezono premjerą galima išvysti sausio 22, 23 d. 19 val. Keistuolių teatre (Laisvės pr. 60). Bilietus galima įsigyti Keistuolių teatro kasoje arba TIKETOJE. 

Daugiau informacijos www.keistuoliai.lt arba teatro kasos tel. (85) 242 45 85.