7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

PAREMKITE
7 meno dienas
SMS žinute

Šokio, poezijos ir muzikos sintezė šokio projekte „Melancholijos bokštai“

 

Rengėjų inf.
Nr. 42 (1056), 2013-11-15
Šokis Anonsai

 Lapkričio 14 dieną Nacionalinio Kauno dramos teatro Didžiojoje scenoje įvyks Kauno meninkų namų, šokio teatro AIROS, audiovizualinės poezijos grupės AVaspo projekto – šokio spektaklio „Melancholijos bokštai“ pristatymas.

 

Bendrą viziją turinčių kūrėjų komanda dėlioja judesio, teksto, garso, vaizdo, scenografijos ir kostiumų elementus į šokio spektaklio mozaiką, kuriame  melancholija tyrinėjama kaip pasąmoninė būsena, apninkanti netikėčiausiuose gyvenimo momentuose.
 
„Tai spektaklis apie melancholijos transformaciją, jos besikečiančius pavidalus, grėsmę ir destruktyvumą. Svarbiausia yra šokio, muzikos, balso, scenografijos, garso, teksto pavertimas vienalyte būsena, kurioje visi komponentai yra neatsiejami vienas nuo kito. Įdomus pats naujų formų ieškojimas ir skirtingų žanrų sintezės kūrimas”– apie spektaklį užsimena choreografė ir režisierė A. Naginevičiūtė.
 
„Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė A. Naginevičiūtė jau ne vieną kartą bendradarbiavo su poete ir dramaturge G. Labanauskaite, kompozitoriumi V. Dieniniu ir scenografu A. Adomaičiu. Šį kartą į kūrybinės komandos branduolį įsiliejo brandūs, talentingi  šokio kūrėjai bei audiovizualinės poezijos grupė „Avaspo“, jau tapusi reiškiniu tarpdisciplininių menų pasaulyje.

Šokio spektaklis  „Melancholijos bokštai“ šiemet bus pristatomas tik vieną kartą, lapkričio 14 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Bilietus platina „Tiketa“.