7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Švedijos šiuolaikinio meno paroda „Falling from Grace“

 KKKC parodinėse erdvėse (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda)

Rengėjų inf.
Nr. 2 (1016), 2013-01-11
Dailė Anonsai
Magdalena Nordin. „Who I Am“
Magdalena Nordin. „Who I Am“

 

Sausio 18 d. 18 val. (penktadienį) KKKC parodinėse erdvėse (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) bus pristatoma grupinė paroda "Falling from Grace".

 

Kalbėdamas apie parodą „Falling from Grace“ (liet. Praradusieji malonę), jos kuratorius Martin Schibli teigia, jog tai „jaunosios, tačiau tarptautinėje meno arenoje jau išgarsėjusios Švedijos menininkų kartos menas, analizuojantis išgirtosios socialinės Švedijos gerovės įtaką dabartinės kartos gyvenimo būdui ir laisvam pasirinkimui. Šiuo metu kuriantys menininkai jaučiasi savotiška lūžio karta, nes lyginant su ankstesnėmis kartomis, kurios akcentavo ir mėgavosi „Švediškojo socializmo“ modeliu, dabartinė yra patekusi į savotišką vakuumą, kuomet kultūrinės ir socialinės globalizacijos eigoje, minėtas modelis nebeveikia. Autoriai savo kūrinių koncepcijas „patikrins“ skirtingų „lygiu“ – socialiniuose, politiniuose, kultūriniuose kontekstuose“. Šis projektas pristato naujausias Švedijos šiuolaikinio meno tendencijas. 

 

Taip pat penktadienį, sausio 18 d. 16 val. kviečiame į KKKC vyksiančią Martin Schibli paskaitą apie šiuolaikinį švedijos meną. 

 

Dalyvaujantys menininkai: Conny Blom, Kalle Brolin, Nadine Byrne, Alba S Enström, Klas Eriksson, Karin Hasselberg, Gustav Hellberg, Calle Holck, Johanna Karlin, Elin Magnusson, Kristina Müntzing, Magdalena Nordin feat. Sara-Vide Ericson, Astrid Nylander, Magnus Petersson, Daniel Segerberg ir Ninia Sverdrup.

Parodos kuratorius: Martin Schibli

 

Organizatorius: Klaipėdos kultūrų komunikacijos centras

Paroda vyks iki 2013 02 21

 

 

Daugiau informacijos:

KKKC direktorius

Ignas Kazakevičius
+370 46 420700, mob.:  +370 679 54477
ignas@kkkc.lt

Magdalena Nordin. „Who I Am“
Magdalena Nordin. „Who I Am“