7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Šokio pusryčiai : Let‘s talk about dance, baby?

Nr. 25 (1390), 2021-06-25
Kultūra Anonsai

Šiuolaikinis šokis tai: Savarankiškai šokanti skalbimo mašina. Iškeliu rankas ir taip šoku už laisvę. Tiltas tarp racionalaus ir jausminio būvio. Būdas aiškintis kasdienį absurdą ir ne kasdienius metafizinius reiškinius. Koks tas šiuolaikinis šokis ir kaip jį patiriu? Kaip jį formuoju? Kaip jį suprantu? Koks jis turėtų būti? Ir koks jis yra?

Nepriklausoma šokio organizacija „Be kompanijos“ kviečia šeštadienio popietę praleisti interaktyviuose šokio pusryčiuose ir pabandyti rasti atsakymus, o gal pasėti naujus klausimus, kas visgi yra tas šiuolaikinis šokis. Atviras formatas diktuoja atvirus pokalbius, netikėtą šokio patyrimą bei pažinimą.

„Be kompanijos“ geriau žinoma, kaip Agnietės Lisičkinaitės ir Gretos Grinevičiūtės kūrybinis duetas, šį kartą plečia savo ribas ir į šokio vyksmą pasikvietė menininkus Ingą Galinytę bei Luką Karvelį. I. Galinytė tarpdisciplininio meno kūrėja, savo kūryboje neretai kūną naudojanti kaip vieną iš pagrindinių medijų kūrinio idėjai atskleisti. L. Karvelis jaunosios kartos lietuvių šokio menininkas šiuolaikinį šokį suvokiantis plačiau už kūniško fiziškumo ribų.

Renginys NEMOKAMAS, bet būtina išankstinė registracija (vietų skaičius ribotas) info@bekompanijos.lt

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Žymos: