7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

PAREMKITE
7 meno dienas
SMS žinute

Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“

Rengėjų inf.
Nr. 33 (1227), 2017-10-13
Anonsai Kultūra

Spalio 16–20 dienomis antrą kartą Lietuvoje vyks Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“, kurios pasiūlys apie 250 renginių.

 

Vokiško kapitalo įmonė UAB „Layher Baltic” su moksleiviais apipavidalins stoteles Salininkuose, UAB „Schüco Lietuva” ir UAB „Hausengel International” supažindins su vokiška verslo aplinka, Kauno technologijos universiteto studentai surengs projektą vaikų globos namuose, Kauno mokyklos gilinsis į vokiečių kalbos subtilybes laipiojimo centre, Palangos gintaro muziejus pakvies į ekskursiją gidus ir visus, besidominčius Tiškevičių gyvenimo subtilybėmis, Goethe’s institutas surengs Vokietijos dainininko Uwe Kaa koncertus Vilniuje ir Šiauliuose.

 

Muzikos bičiuliai galės mėgautis vokiška romantine muzika ar unikalia germanų kraštų vokalinės muzikos žanro Lied programa, Kauno ir Klaipėdos dramos teatrai pakvies į spektaklius.

 

Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje surengs parodą Reformacijos 500 metų jubiliejui paminėti.

 

„Lidl” vokiečių kalba reiškia kur kas daugiau nei verslo kalbą, siejamą su pasaulinio prekybos tinklo kilme. „Mokytis užsienio kalbos – vadinasi, nuolat plėsti savo galimybių ribas ir įgyti vertingų kultūrinių kompetencijų. Tiek viena, tiek kita mūsų bendrovėje itin vertinama. Drauge su verslo išmanymu šios savybės lemia sėkmę ir augimą,“ – sako Radostin Roussev-Peine, UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius bei Vokiečių kalbos dienų ambasadorius.

 

Vokiečių kalbos dienų iniciatoriai: Vokietijos ambasada Lietuvoje, Goethes institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK). Informacinis rėmėjas: LRT. Rėmėjas: UAB „LIDL Lietuva“.

 

Informacija apie renginius: www.vokiskai.lt

Žymos:
Rengėjų inf.,