Kinas

"Kinas plius": daugiau filmų už mažesnę kainą

kronika

iliustracija

Praėjusį penktadienį trejus metus nenaudotose kino teatro "Vingis" salėse vėl nušvito ekranai. Šias po kino centro "Coca-Cola Plaza" stogu esančias erdves nuo šiol ženklins "Kino plius" iškabos. "Kino plius" repertuarą sudarys nauji filmai, tačiau juos pamatyti kainuos pigiau. Šiokiadieniais bilietai bus parduodami už 8 Lt, savaitgaliais – už 10 Lt., bilietai vaikams ir senjorams kainuos taip pat 8 Lt.

Sostinės kino teatras "Vingis" veiklos nebuvo nutraukęs net per 1995–1997 m. kino krizę. Po 1998 m. rekonstrukcijos kino teatre buvo įrengtos patogios kėdės, modernūs ekranai, sumontuota pažangi garso ir vaizdo aparatūra.

Trejus metus neveikusių senojo "Vingio" salių likimą "Forum Cinemas" administracija išsprendė pasitelkusi pasaulio praktiką: nauji filmai po kurio laiko į ekranus sugrįžta kitose auditorijose ir už mažesnę kainą. 200 ir 300 vietų "Kino plius" salės lankytojus pasitinka po remonto.

"Kino plius" salėse bus demonstruojami ne tik repertuariniai filmai. Čia vyks ir kino festivalių renginiai. Pirmasis prasidės balandžio 22 d. Tai V lenkų kino savaitė. Vėliau čia planuojama rengti Rusijos kino festivalį, kasmet vykstantį Šiaurės šalių kino forumą "Skanorama", kitus projektus.

Šiose salėse vyks ir netradiciniai kino renginiai. "Kino plius" auditorijos turės atskirą įėjimą, todėl galės veikti ir po "Coca-Cola Plaza" darbo valandų. Jose bus galima rengti ir naktinius festivalius. "Kino plius" salės taip pat pasirengusios perimti nekomercinio, inteletualaus kino rodymo funkcijas.

Kino centro "Forum Cinemas Akropolis" gerbėjai taip pat nebus nuvilti. Projekto "Kinas plius" filmus jie jau gali žiūrėti 131 vietų salėje, anksčiau pažymėtoje 28-uoju numeriu.

"Forum Cinemas" inf.