Kinas

www.stonys.lt

kronika

Gegužės 5 d. "Skalvijos" kino centre įvyko neįprastas kino vakaras. "Penki kontinentai" pristatė naują savo sukurtą interneto svetainę. Ji skirta kino režisieriui Audriui Stoniui. Svetainėje galima rasti ir režisieriaus biografiją, jo apmąstymus apie kiną, tikslią filmografiją, filmų aprašymus, spaudoje paskelbtus režisieriaus interviu, naujienas bei žinias apie ką tik pradėtą naują filmą. Svetainėje prieinami ir visi Audriaus Stonio filmai. Juos galima pasižiūrėti internetu. Vakaro "Skalvijoje" dalyviai galėjo pasižiūrėti filmą, kurio svetainėje neras. Tai studijuojant Muzikos akademijoje kartu su Arūnu Mateliu sukurtas Stonio filmas "Mes dar esame".

Svarbi svetainės dalis yra forumas, kur kiekvienas apsilankęs gali pasidalyti savo nuomone, tiesiogiai bendrauti su režisieriumi, susipažinti su kitais kino entuziastais. Kiekvienam apsilankiusiam svetainės klube arba adresu www.microsite.lt/stonys "Penki kontinentai" žada galimybę susikurti savo asmeninę mikrosvetainę (microSite).

Tai pirmasis tokio pobūdžio "Penkių kontinentų" projektas. Vakare pažadėta, kad artimiausiu metu bus pristatyta Arūno Matelio interneto svetainė.

"Skalvijos" inf.