Anonsai

Mieli moksleiviai,

nepraleiskite progos dalyvauti
Trumposios recenzijos konkurse!

Skaitykite knygas ir jas vertinkite!

Šiemet mūsų literatūra bus pristatyta visai pasaulio visuomenei - Lietuva garbės viešnios teisėmis pakviesta dalyvauti pasaulinėje Frankfurto knygų mugėje.

Kviesdami plačiau susipažinti su šiuolaikiniais lietuvių ir užsienio autorių kūriniais, juos skaityti ir vertinti, Švietimo kaitos fondas ir Dalyvavimo Frankfurto knygų mugėje organizacinis komitetas skelbia Trumposios recenzijos konkursą.

Konkursas vyks dviem etapais.

Pirmojo etapo nugalėtojai rugsėjo antroje pusėje bus pakviesti į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, kur susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidentu, Lietuvos prisistatymo 2002 m. Frankfurto knygų mugėje globėju, taip pat galės pabendrauti su jaunaisiais lietuvių rašytojais, bus apdovanoti jų knygomis su autografais.

Antrojo etapo nugalėtojai - 30 geriausių recenzijų autoriai - spalio 11-12 d. dalyvaus Frankfurto knygų mugėje.

Konkurse kviečiami dalyvauti 5-12 klasių bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų moksleiviai.

Jums labiausiai patikusio Šiuolaikinio lietuvių ir užsienio autoriaus literatūros kūrinio recenzija turėtų būti trumpa ir tilpti ne didesnio kaip 13x18 formato atvirlaiškyje. Recenzija turi būti parašyta ranka ir įskaitomai.

Jūsų recenzijas vertins mokytojos Dainora Eigminienė ir Nida Poderienė, rašytojos Jurga Ivanauskaitė ir Renata Šerelytė, roko žvaigždės Andrius Mamontovas ir Marijonas Mikutavičius.

Recenzijos, parašytos atvirlaiškyje, turėtų būti atsiųstos iki rugsėjo 10 d. adresu: Švietimo kaitos fondas, konkursui "Trumpoji recenzija", J. Basanavičiaus g. 5-112, 2009 Vilnius. Taip pat nepamirškite atvirlaiškyje nurodyti recenzijos autoriaus vardą, pavardę, mokyklą ir klasę, adresą ir telefoną. Išsamesnės informacijos teiraukitės telefonu (22) 622410 arba el. paštu skf@muza.lt.

Konkurso nuostatai skelbiami interneto svetainėje http://skf.osf.lt, taip pat dalyvavimo Frankfurto knygų mugėje organizacinio komiteto interneto svetainėje http://www.lietuva2002.lt.