7md.lt
Kas kur kada 7md rekomenduoja Savaitės filmai 7md meno projektai Kultūra vaikams Skelbimai Paieška m-puslapiai
7md.lt

Filmai

Gegužės 10–16

 

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

10–16 d. – Pokemon detektyvas Pikachu (Japonija, JAV) – 11.20, 12, 13.50, 16.20, 18.25, 21.45

Mumbajaus viešbutis (Austrija, Indija, JAV) – 13.45, 16.15, 19, 21.10

Pasaulio šerdis (Rusija, Lietuva) – 13.40, 18.15

Apsėstasis (JAV, Kanada) – 16, 19.30, 21.40

Žavusis žudikas Tedas Bandis (JAV) – 18.20, 21.10

11 d. – F. Poulenco „Karmeličių dialogai“. Tiesioginė premjeros transliacija iš Niujorko Metropoliteno operos – 19 val.

19 d. – G. Bizet-R. Ščedrino „Karmen siuita“, I. Stravinskio „Petruška“. Iš Maskvos didžiojo teatro HD-LIVE – 18 val.

16 d. – Džonas Vikas 3 (JAV) – 19 val.

10 d. – Karloso Kastanedos paslaptis (Rusija) – 19 val.

15 d. – „Pamatyk kine“. Arabijos Lorensas (D. Britanija) – 19 val.

Visą repertuarą rasite www.forumcinemas.lt  

Forum Cinemas Akropolis

10, 11 d. – Pokemon detektyvas Pikachu (Japonija, JAV) – 11, 13.05, 16.50, 19.20, 23.35; 12–16 d. – 11, 13.05, 16.50, 19.20

10, 11 d. – Apsėstasis (JAV, Kanada) – 15.40, 21.40, 23.40; 12–16 d. – 15.40, 21.40

10, 11 d. – Mumbajaus viešbutis (Austrija, Indija, JAV) – 15.30, 18.15, 23 val.; 12–16 d. – 15.30, 18.15

10, 11 d. – Žavusis žudikas Tedas Bandis (JAV) – 13.30, 20.40, 23.35; 12–16 d. – 13.30, 20.40  

16 d. – Džonas Vikas 3 (JAV) – 19 val.

Visą repertuarą rasite www.forumcinemas.lt  

Skalvija

10 d. – Pasaulio šerdis (Rusija, Lietuva) – 18.40; 11 d. – 20.20; 14 d. – 18.30; 15 d. – 20.40

10 d. – Žavusis žudikas Tedas Bandis (JAV) – 21 val.; 14 d. – 20.50; 16 d. – 21.15

11 d. – Putino liudininkai (dok. f., Latvija, Šveicarija, Čekija) – 14 val.

11 d. – Be šansų (JAV) – 18 val.

12 d. – Vagiliautojai (Japonija) – 13.40

13 d. – Išgyventi vasarą (rež. M. Kavtaradzė) – 17.10

13 d. – Laukinė kriaušė (Turkija, Makedonija, Prancūzija, Vokietija, Bosnija ir Hercegovina, Švedija, Bulgarija) – 19 val.

14 d. – Rūgštus miškas (dok. f., rež. R. Barzdžiukaitė) – 17.10

15 d. – Kafarnaumas (Libanas, Prancūzija, JAV) – 16.50

16 d. – Whitney (dok. f., D. Britanija, JAV) – 19 val.

12 d. – Kino klasikos vakarai. Buffalo ’66 (JAV, Kanada) – 17.40 (seansą pristatys kino kritikas N. Kairys)

Karlsono kinas

11 d. – programa „Filmukai mažiausiems“ – 12.50

12 d. – Stebuklų parkas (JAV) – 12 val.

13 d. – Kūdikis (Prancūzija, Belgija) – 15 val. (seansai senjorams)

10 d. – Specialūs seansai. Mūsų naujas prezidentas (dok. f., JAV, Rusija) – 17 val.; 12 d. – 16 val.

16 d. – Vieno buto istorija: Vincas Mykolaitis-Putinas (dok. f., rež. J. Javaitis) – 17 val. (seanse dalyvaus kūrybinė grupė)

11 d. – ciklas „Draugo draugas sakė...“. Veidai kaimai (dok. f., Prancūzija) – 16 val.

15 d. – Europos trumpametražių filmų programa „Kanai-Venecija-Amsterdamas-Vilnius“ – 19.10

Pasaka

10 d. – Tobulas vyras (Prancūzija) – 17.30, 19.30; 11 d. – 19.45, 21 val.; 12 d. – 16.15, 19.15; 13 d. – 18.30; 14 d. – 18.15; 15 d. – 18.30; 16 d. – 20.15

10 d. – Žavusis žudikas Tedas Bandis (JAV) – 19.15; 13 d. – 18.15; 16 d. – 18 val.

10 d. – Mumbajaus viešbutis (Austrija, Indija, JAV) – 21.30; 12 d. – 16.45; 13 d. – 20.15; 15 d. – 18.15; 16 d. – 20.45

10 d. – Pasaulio šerdis (Lietuva, Rusija) – 17 val.; 13 d. – 20.45; 15 d. – 18 val.; 16 d. – 20.30

10 d. – Išgyventi vasarą (rež. M. Kavtaradzė) – 19, 21.15; 11 d. – 14.30; 11, 16 d. – 18.30; 12 d. – 14.30, 21 val.; 13, 15 d. – 20.30; 14 d. – 21 val.

10 d. – Meilės slėpynės (Šveicarija) – 17.15; 11, 12 d. – 14.15

10 d. – Whitney (dok. f., D. Britanija, JAV) – 21 val.; 11 d. – 16.30; 12 d. – 20.30; 13 d. – 18 val.

11 d. – Svetimi namai (D. Britanija, Vokietija, JAV) – 13.45; 15 d. – 20.45

11 d. – Valstybės paslaptis (rež. D. Ulvydas) – 16 val.; 12 d. – 16.30; 14 d. – 20 val.

11 d. – Mūsų naujasis prezidentas (dok. f., JAV, Rusija) – 18 val.; 12 d. – 18.30; 14 d. – 18 val.

11 d. – Be šansų (JAV) – 21.30; 15 d. – 20.15

11 d. – Putino liudininkai (Latvija, Čekija, Šveicarija) – 19 val.; 12 d. – 20.15

11 d. – Paryžiaus imperatorius (Prancūzija) – 16.15

11 d. – Vagiliautojai (Japonija) – 20.30

12 d. – Balta varna (D. Britanija, Prancūzija) – 14 val.

12 d. – Kafarnaumas (Libanas, Prancūzija, JAV) – 18 val.

16 d. – Trys žingsniai iki tavęs (JAV) – 18.15

Mo salė

10 d. – Mūsų naujasis prezidentas (dok. f., JAV, Rusija) – 18.30

10 d. – Tobulas vyras (Prancūzija) – 20.15

11 d. – Mumbajaus viešbutis (Austrija, Indija, JAV) – 17.30

11 d. – Žavusis žudikas Tedas Bandis (JAV) – 20 val.

12 d. – Pasaulio šerdis (Lietuva, Rusija) – 15 val.

12 d. – Lietuviškų eksperimentinių filmų programa – 17.30

16 d. – Valstybės paslaptis (rež. D. Ulvydas) – 18.30 (angliška versija)

 

Kaunas

Forum Cinemas

10, 11 d. – Pokemon detektyvas Pikachu (Japonija, JAV) – 10.30, 13, 15.30, 17.50, 0.10; 12–16 d. – 10.30, 13, 15.30, 17.50

10–16 d. – Apsėstasis (JAV, Kanada) – 14.45, 19.20, 22.50

Žavusis žudikas Tedas Bandis (JAV) – 17.30, 21.30, 23 val.

10–14, 16 d. – Mumbajaus viešbutis (Austrija, Indija, JAV) – 17.40, 21.45; 15 d. – 17.20, 21.45  

11 d. – F. Poulenco „Karmeličių dialogai“. Tiesioginė premjeros transliacija iš Niujorko Metropoliteno operos – 19 val.

19 d. – G. Bizet-R. Ščedrino „Karmen siuita“, I. Stravinskio „Petruška“. Iš Maskvos didžiojo teatro HD-LIVE – 18 val.

16 d. – Džonas Vikas 3 (JAV) – 20 val.

15 d. – „Pamatyk kine“. Arabijos Lorensas (D. Britanija) – 19 val.

Visą repertuarą rasite www.forumcinemas.lt  

Romuva

10, 11 d. – Dizaino savaitė. Halstonas: šlovės ir nuopolio istorija (dok. f., JAV) – 18 val.

10 d. – Mūsų naujasis prezidentas (dok. f., JAV, Rusija) – 20.30; 11 d. – 14 val.; 12 d. – 18 val.; 16 d. – 18.30

11 d. – Meilės slėpynės (dok. f., Šveicarija) – 16 val.; 14 d. – 18 val.

11 d. – Pasaulio šerdis (Lietuva, Rusija) – 20.30; 15 d. – 20.15

12 d. – Putino liudininkai (Latvija, Čekija, Šveicarija) – 14 val.

12 d. – Tobulas vyras (Pracūzija) – 16.15; 15 d. – 18.30

14 d. – Devym kažkelinti (JAV) – 20 val.

16 d. – Širdžių dama (Danija, Švedija) – 20.15

 

Klaipėda

Forum Cinemas

10–16 d. – Pokemon detektyvas Pikachu (Japonija, JAV) – 10.50, 13.20, 15.45, 18.10

Apsėstasis (JAV, Kanada) – 14.40, 19.30, 21.50

Mumbajaus viešbutis (Austrija, Indija, JAV) – 13.10, 20.40

11, 13, 15 d. – Žavusis žudikas Tedas Bandis (JAV) – 21.40

14 d. – F. Poulenco „Karmeličių dialogai“. Tiesioginė premjeros transliacija iš Niujorko Metropoliteno operos – 19 val.

16 d. – Džonas Vikas 3 (JAV) – 18.45

Visą repertuarą rasite www.forumcinemas.lt  

 

Šiauliai

Forum Cinemas

10, 11 d. – Pokemon detektyvas Pikachu (Japonija, JAV) – 10.30, 13, 15.30, 17.45, 23.10, 12–15 d. – 10.30, 13, 15.30, 17.45; 16 d. – 10.30, 13, 15.30, 18.10

10, 11 d. – Apsėstasis (JAV, Kanada) – 15.10, 20.50, 23 val.; 12–15 d. – 15.40, 21 val.; 16 d. – 15.40, 21.10

10, 11 d. – Mumbajaus viešbutis (Austrija, Indija, JAV) – 20.40, 23.20; 12–16 d. – 20.50

11 d. – Žavusis žudikas Tedas Bandis (JAV) – 21.10; 13, 15 d. – 21.40

16 d. – Džonas Vikas 3 (JAV) – 18.20

Visą repertuarą rasite www.forumcinemas.lt  

 

Panevėžys

Garsas

Didžioji salė

10 d. – Meilės slėpynės (Šveicarija) – 19.15; 12 d. – 15.45; 14 d. – 19.15; 16 d. – 14 val.

11 d. – Pasaulio šerdis (Rusija, Lietuva) – 15.45; 15 d. – 13.10; 16 d. – 18.10

10 d. – Mumbajaus viešbutis (JAV, Australija, Indija) – 21 val.; 11 d. – 18.10; 13 d. – 19.10; 14 d. – 21 val.; 16 d. – 15.45

12 d. – Paryžiaus imperatorius (Prancūzija) – 21.15; 15 d. – 17.45

10 d. – Didžioji kelionė (Rusija, JAV) – 12 val.; 11 d. – 11.45; 13 d. – 17.20; 14 d. – 12.15; 16 d. – 12.15

11 d. – Whitney (dok. f., D. Britanija) – 13.30

12 d. – Tobulas vyras (Prancūzija) – 19.40; 15 d. – 20 val.

12 d. – Kūdikis (Prancūzija, Belgija) – 13.45; 14 d. – 14 val.

12 d. – Svetimi namai (D. Britanija, Vokietija, JAV) – 17.30; 15 d. – 21.30

10 d. – Balta varna (D. Britanija, Prancūzija) – 13.40; 13 d. – 15 val.

13 d. – Skaisti kaip sniegas (Prancūzija) – 21.30; 15 d. – 15.40

12 d. – Valstybės paslaptis (rež. D. Ulvydas) – 11.50; 13 d. – 13 val.

10 d. – Keršytojai. Pabaiga (JAV) – 16 val.; 11 d. – 20.30; 14 d. – 16 val.; 16 d. – 20.30

Mažoji salė

11 d. – Meilės slėpynės (Šveicarija) – 18 val.; 12 d. – 20 val.; 15 d. – 21.20

10 d. – Pasaulio šerdis (Rusija, Lietuva) – 19 val.; 12 d. – 17.40; 13 d. – 19 val.

10 d. – Tobulas vyras (Prancūzija) – 17.30; 11 d. – 19.45

10 d. – Svetimi namai (D. Britanija, Vokietija, JAV) – 21.20; 14 d. – 21.15; 16 d. – 19.20

10 d. – Kūdikis (Prancūzija, Belgija) – 15.20; 15 d. – 19.15

13 d. – Whitney (dok. f., D. Britanija) – 14.30; 16 d. – 17.15

12 d. – Balta varna (D. Britanija, Prancūzija) – 15.15; 14 d. – 15 val.; 16 d. – 21.20

12 d. – Skaisti kaip sniegas (Prancūzija) – 21.40; 14 d. – 17.20

11 d. – Mylėk ir šok (Belgija, Prancūzija) – 14 val.; 13 d. – 21.20; 15 d. – 15.15

10 d. – Falkonai (Islandija) – 13.20; 11 d. – 12 val.; 14 d. – 13 val.; 15 d. – 13.20

12 d. – Išgyventi vasarą (rež. M. Kavtaradzė) – 13.30; 14 d. – 19.30

11 d. – Putino liudininkai (Latvija, Čekija, Šveicarija) – 16.10

11 d. – Paryžiaus imperatorius (Prancūzija) – 21.15; 13 d. – 16.50; 16 d. – 13.20

12 d. – Didžioji kelionė (Rusija, JAV) – 11.40 val.